Зима – не тільки найзатишніша пора року, а й найбільш книжкова пора. Думаю, багато хто зі мною погодиться: холодний зимовий вечір найкраще присвятити приємній книзі. Загорнутися у тепле одіяло, зігрітися ароматним напоєм, поласувати чимось смачненьким і зануритися у захопливу історію. Але яку книгу обрати?
Пропоную вам добірку «зимових» книг на будь-який смак.
Чарльз Діккенс «Різдвяна історія»

Буркотун Скрудж вирушає додому навіть не здогадуючись, які гості там чекають на нього і як за одну ніч перевернеться його життя... Це не тільки ідеальна книга для створення святкової атмосфери, а й можливість зробити для себе корисні висновки. Сніг за вікном, міцний чорний чай з лимоном і «Різдвяна історія» – кращий рецепт для зимового вечора.
Микола Гоголь «Ніч перед Різдвом»
Ще одна улюблена класика. Містична і дуже атмосферна історія про українське село напередодні Різдва. Про коваля Вакулу, якому терміново потрібно добути царицині черевички для своєї коханої Оксани; про чорта, який вкрав місяць з неба; про таємничу Солоху, яка у мішках ховає людей і всяку нечисть, про тих, хто у тих мішках сидить...
Знайома всім історія, цікава і така рідна. Пронизана українськими традиціями, вона створює святковий настрій. Колядка, чашка теплого узвару і «Ніч перед Різдвом» створять справжнє диво.
«Львів. Смаколики. Різдво»
Це збірник оповідань українських авторок – Вікторії Гранецької, Дари Корній, Тетяни Белімової, Ніки Нікалео та інших.
Кожен новий твір у книзі переповнений романтикою, любов'ю, вірністю і вірою в народження нового життя. Вся книга просто просякнута духом саме того новорічного, різдвяного Львову. З площі Ринок в одному оповіданні ви можете перенестись в затишну кав’ярню, де за філіжанкою гарячої кави почуєте історію життя з перших вуст.
Надія Гербіш «Теплі історії до кави»

Надія Гербіш «Теплі історії до шоколаду»
Надихнути, втішити, додати солоду й радості. Ця книжка – збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни. І дуже хочеться, щоби читаючи цю книжку, ви усміхалися.
Орхан Памук «Сніг»

“13 різдвяних історій”
