субота, 9 березня 2024 р.

Відверта розмова автора з читачем.

 

«Макконагі – талановитий актор і прекрасний письменник, але справжній геній він саме в житті. Він атакує життя із захопливим завзяттям. Це шалено несподівана й чудова книга, яку ви не зможете просто прочитати, вам доведеться її пережити».                                                        Лоуренс Райт

 


Книга кінозірки й оскароносного актора Метью Макконагі очолила книжкові топи ще до свого виходу у світ. У ній він пропонує читачам ознайомитися з уроками, які дало йому життя, й переконатися, що справа не в перемозі чи успіху, а в тому, як ви сприймаєте ці уроки.

Макконагі, Метью.

Зелене світло  / М. Макконагі ; пер. з англ. В. Пушина. - Київ : BookChef, 2023. - 304 с. : іл., фот. - (# 1 New York Times Bestseller).

В основу книги лягли щоденникові записи Макконагі, які він вів протягом понад 30 років. Актор занотовував успіхи й невдачі, а ще речі, які змушували дивуватися й сміятися. Його книга про те, як насолоджуватися життям й усім, що воно пропонує. Як замість стресу отримувати задоволення. Як більше веселитися й менше страждати. Як любити людей і бути справедливим. Як знаходити сенс в усьому й більше бути собою. Його книга – своєрідний посібник, що допоможе ловити на дорозі життя якомога більше зелених вогнів світлофорів, а жовті й навіть червоні сприймати як інформацію про те, що незабаром загориться зелене світло.

Ця книжка вже є у фонді нашого відділу.

Немає коментарів:

Дописати коментар