середа, 4 березня 2015 р.

Підбито підсумки продажів.

Видавництво "КСД" брало участь у виставці "Київська весна" в  Українському домі в Києві. Підбили перші підсумки продажів:
1 місце - Василь Шкляр "Маруся"
2 місце - Розмальовка-антистрес "Барвистий світ"
3 місце - розділили книги "Степан Бандера" та "Роман Шухевич" з серії "Українці. Історія нескорених".
Це говорить про високі моральні та інтелектуальні якості наших читачів! Браво!
З цієї нагоди вітаємо пана Василя з незмінною любов'ю та довірою читачів!



"Не можна перемогти людину, у якої в одній руці автомат, а в другій - книжка!" - Василь Шкляр

Василь Миколайович Шкляр — український письменник, політичний діяч. Один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників (деякі оглядачі називають його «батьком українського бестселера»)

Василь Шкляр на 18-му Форумі видавців (2011)
Народився в селі Ганжалівка Лисянського району на Черкащині, де й пішов до початкової школи. Пізніше родина переїхала до містаЗвенигородки, де Василь Шкляр закінчив 10-річну школу зі срібною медаллю (1968), а відтак вступив на філологічний факультет Київського університету. Звідти його хотіли вигнати за те, що під час трудового семестру в колгоспі грався бомбою (див. повість В.Шкляра «Стороною дощик іде»), але він перевівся до Єреванського університету, де 1972 року отримав диплом про вищу освіту.
Працював у пресі, 1986 року перейшов на творчу роботу.
Писав прозу, видав більше десятка книжок, зокрема романи «Тінь сови», «Ностальгія», збірки повістей та оповідань «Сніг», «Живиця».
19881998 — займався політичною журналістикою, бував у «гарячих точках». Цей досвід (зокрема, подробиці операції з врятування сім'ї генерала Дудаєва після його загибелі) потім відтворив у романі «Елементал» (2001).
1991 — стає членом Проводу Української республіканської партії та прес-секретарем УРП (до 1998 р.)
У березні 1998 був кандидатом в народні депутати України від виборчого блоку «Національний фронт».
20002004 — головний редактор видавництва «Дніпро». Популярність як письменника прийшла з виходом роману «Ключ» (1999), який зібрав низку нагород. Це був перший твір автора після тривалої паузи — з 1990 року. Сам Шкляр пояснює цю паузу так: «Далася взнаки різка зміна епох». Роман писався 1998 р., після того як автор потрапив до реанімації зі смертельним діагнозом, але вижив і у лікарні почав писати «Ключ». Роман неодноразово був виданий в Україні (станом на 2009 р. — 12 разів) та за кордоном (перекладений зокрема шведськоюросійськоювірменською).
Володіє вірменською мовою. Перекладав з вірменської та новогрецької. Значного розголосу набув його переклад «Тараса Бульби» М.Гоголя, зроблений з 1-го видання повісті (1835; збірка «Миргород»). В цьому виданні була відсутня додана пізніше Гоголем під тиском російських критиків хвала російському цареві. За переклад «Тараса Бульби» Шкляра критикував посол РФ в Україні Віктор Черномирдін.
2011 — входить до складу журі літературного конкурсу «Юне слово»
Наприкінці 2011 року Василь Шкляр створив Міжнародну благодійну організацію «Фонд Василя Шкляра «Холодноярська Республіка», головна мета якої є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на розвиток українського кіномистецтва, надання благодійної допомоги на створення, прокат і популяризацію художнього кінофільму та його можливої наступної телеверсії за твором лауреата Шевченківської премії Василя Шкляра «Залишенець» («Чорний Ворон»).
Пропонуємо вашій увазі книги В. Шкляра, які чекають на вас в нашому відділі: 










Книги відображають душу автора. Ними він ділиться з читачем своїми переживаннями, надіями та сподіваннями. А книги з автографом автора - це справжня магія. Читаючи таку книгу, ми долучаємося до аури митця, налаштовуємося на одну з ним хвилю...
То ж ласкаво просимо долучитися до духовного світу Василя Шкляра, а посередниками в цьому виступлять його книги, які чекають саме на вас у відділі абонемента!





2 коментарі:

  1. Наша улюблена бібліотека стає сучаснішою і ближчою для читачів! Гарна ідея! Good job!

    ВідповістиВидалити
  2. Читаймо найкраще, адже ми того варті!

    ВідповістиВидалити